Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, można wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na numer rachunku bankowego Sprzedawcy (mBank 60 1140 2004 0000 3102 7538 9897). Przelew można zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Pobranie - płatność gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi, w Paczkomacie lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od wybranej w formularzu zamówienia formy dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.
  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności PayU. 
  • PayU Raty - płatność na raty z PayU jest możliwa, gdy koszt towaru wraz z dostawą mieści się w przedziale 300,00-20000,00 zł, a kupujący nie wybrał płatności przy odbiorze. RRSO: 22,36%. Szczegółowe warunki tej metody płatności dostępne są pod adresem: https://www.payu.pl/metody-platnosci/payu-raty-dla-Ciebie
  • PayU - Płacę Później - wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu - z odroczoną spłatą należności. RSSO dla płatności w ciągu 30 dni wynosi 0%. RSSO przy 3 ratach - 55,92%, przy 6 ratach - 38%. Szczegółowe warunki tej metody płatności dostępne są pod adresem: https://www.payu.pl/metody-platnosci/place-pozniej

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl